Svorto 055 Vložky skelet antibacterial vel. 46 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Vložky Svorto 055 skelet antibacterial podporují podélnou i příčnou klenbu a díky antimikrobiálnímu povrchu s aktivním uhlíkem řeší problém pocení nohou.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50054688

Dopřejte svým nohám pohodlí, podporu, stabilitu, zdravé postavení a navíc ochranu proti pocení a nežádoucímu zápachu díky vložkám do obuvi Svorto 055 skelet antibacterial! Základ vložek tvoří tenký plastový výlisek podepírající podélnou klenbu. Příčnou klenbu podepírá měkké latexové srdíčko. Měkká část v patní části vložky tlumí nárazy na patní kost a zvyšuje komfort chůze. Ortopedická vložka s pevným skeletem pomáhá vyrovnat dolní končetiny do správného postavení a zajišťuje lepší stabilitu při chůzi. Antibakteriální a antistatický materiál vložky s aktivním uhlíkem vyniká vysokou savostí a omezuje šíření bakterií. Tím výrazně řeší potivost nohou a zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu.

Vložky do bot poskytují úlevu chodidlům, ale také kolenům, kyčlím nebo zádům

Vložky zmírňují příznaky související s poklesem podélné i příčné klenby, mezi které patří pocit těžkých nohou, zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity, otoky, pálení a další. Vložky jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce. Vložky mohou poskytnout citelnou úlevu nejen nohám, ale také kolenům, kyčlím či zádům. Ortopedicky tvarované vložky jsou vhodné pro každého, kdo chce ulevit svým nohám při celodenní nadměrné námaze jako je např. celodenní chůze či celodenní práce ve stoje. Hlavním přínosem vložek s podporou podélné a příčné klenby je, že rovnoměrně rozkládají tlak a váhu na plochu chodidla, odlehčují přetěžovaným místům a vyrovnávají postavení chodidel. Správná poloha chodidel je důležitá pro správné držení celého těla. 

Svorto 055 Vložky skelet antibacterial vel. 36 1 pár4

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované vložky do obuvi
  • podpora podélné a příčné klenby
  • pružný plastový skelet pro přirozený pohyb chodidla
  • vyměkčení v patě tlumí nárazy na patní kost
  • vysoká savost a potlačení tvorby zápachu aktivním uhlíkem

Složení

Recyklovaná PU pěna, textil polyester,  plastový výlisek polyuretan, latexový výlisek.

Upozornění

V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné a příčné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky lze omývat vlažnou vodou s mýdlem, vyjmuté nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.