NatureVia Ostropestřec Forte 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
NatureVia Ostropestřec Forte obsahuje vysoce kvalitní extrakt ze semen ostropestřce mariánského pro zdraví jater a detoxikaci.
255

Cena za 100 g: 689 Kč

O produktu

50107405

Ostropestřec mariánský je tradičně používaná léčivá bylina, jejíž semena obsahují aktivní látku silymarin. Působí příznivě na činnost jater, podporuje jejich regeneraci a pročištění, tím přispívá k detoxikaci organismu. NatureVia Ostropestřec Forte obsahuje vysoce kvalitní extrakt ze semen ostropestřce s maximálním obsahem silymarinu. Ostropestřec oceníte při rekonvalescenci po jaterních těžkostech, jako součást jaterní diety, na podporu trávení nebo k ochraně jater u osob užívajících více léků, nadměrně konzumujících alkohol, žijících ve znečištěném životním prostředí.

Ostropestřec mariánský

  • působí jako antioxidant
  • napomáhá normálnímu trávení a funkci jater, pročištění
  • přispívá k normální hladině cukru v krvi
  • napomáhá normální činnosti srdce
  • příznivě působí na přirozenou obranyschopnost – odolnost

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. při zvýšené potřebě ochrany jater je možné užívat 2 kapsle denně.

Složení

Ostropestřec mariánský, mikrokrystalická celulóza, želatina, stearát hořečnatý. Aktivní látky v 1 kapsli: Ostropestřec mariánský (Silybum marianum extrakt ze semen 25:1- 250 mg, 80 % sylimarinu) 6 250 mg.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.