Swissdent

  (6)

Okouzlete své okolí zářivým úsměvem! Zuby bílé jako sníh už nemusí být záležitostí dlouhých a drahých operací. Bělení v pohodlí domova je nyní snazší a jednodušší než kdy dřív. Využijte výrobky švýcarské profesionální značky Swissdent zabývající se dentální kosmetikou.

Seřadit podle
 • Swissdent Extreme

  intenzivní bělicí pasta 50 ml
  5.0
  (1)
  Intenzivně a šetrně bělí zuby a odstraňuje pigmentové skvrny.
 • Swissdent BIOCARE

  zubní pasta 50 ml
  Vytváří hladký povrch na zubech, který se méně zabarvuje.
 • Swissdent CRYSTAL

  regenerační zubní krém bez fluoridu 50 ml
  4.5
  (2)
  Zubní pasta a regenerační noční krém pro dokonalou péči o vaše zuby.
 • Swissdent Colours Soft Medium

  zubní kartáčky 2+1 ks
  4.5
  (8)
  Dokonale a šetrně odstraňují všechny nečistoty ze zubů.
 • Swissdent GENTLE

  bělicí zubní pasta 50 ml
  Velmi šetrně odstraňuje zabarvení z povrchu zubů.
 • SWISSDENT COLOURS zubní kartáčky Soft-Medium mají vlákna s patentovaným zástřihem ve tvaru lžíce. Dokonale a šetrně odstraňují všechny nečistoty ze zubů.

  Produkty společnosti Swissdent se zaměřují na zesvětlování povrchu zubů, čehož se docílí šetrnými, leč účinnými metodami. Společnost si během let testů vyvinula unikátní bělící formuli, kterou úspěšně využívají zákazníci z celého světa. K bělení zubů dochází kombinací přírodních enzymů a mikronizované peroxidové složky. Enzymy odstraňují ze zubů plak, peroxid v bezpečné koncentraci účinně bělí povrch zubů. Používání výrobků Swissdent je nejen účinné, ale také vám pomůže posílit zubní sklovinu a ochrání zuby proti škodlivým bakteriím, které se v ústech usazují při konzumaci jídla. Vyberte si z široké škály produktů, mezi nimiž nechybí bělící zubní pasty ani šetrné kartáčky