Swissdent BIOCARE zubní pasta 50 ml

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

355

O produktu

Swissdent pasta BIOCARE je vhodná nejen pro každodenní péči, ale též jako kúra poordinačním nebo domácím bělení zubů. Kombinuje v sobě krystaly hydroxyapatitu o velikosti 4 mikrony s L – argininem, L-carnitinem a extraktem z rostliny Elephantopus mollis. Tato sestava látek remineralizuje povrch zubů, snižuje jejich citlivost a vytváří hladký povrch, který se méně zabarvuje.

Dále obsahuje extrakt z kořene rostliny Spilanthes calva, který snižuje tvorbu zubního plaku. Kombinace výtažku z byliny Rozmarýny lékařské, listu Kvajány hruškové, extraktů z Vrcholáku myrobalánového a Granátovníku obecného působí antioxidačně. Kyseliny jablečná a citronová společně s kyselinou hyaluronovou a extraktem z Gotu Cola (Pupečníku asijského) účinkuje jako detox měkkých tkání v ústech. Neobsahuje fluoridy.

Výsledek:

  • Zabraňuje citlivosti zubů a jejich zabarvování
  • Zpevňuje povrch zubů
  • Snižuje tvorbu zubního plaku
  • Účinkuje jako detox měkkých tkání

Složení:

Krystaly hydroxyapatitu, L- arginin, L- carnitin, extrakt z rostliny Elephantopus mollis, extrakt z kořene rostliny Spilanthes calva, výtažek z byliny Rozmarýny lékařské, extrakt listu Kvajány hruškové, extrakt z Vrcholáku myrobalánového a Granátovníku obecného, extrakt z Gotu Cola (Pupečníku asijského).

Použití:

Pro požadovaný výsledek čistěte zuby alespoň třikrát denně po dobu dvou minut.