Čaje a čajové směsi

Teekanne English Breakfast Luxury Bags BIO 20x4 g

Značka: TEEKANNE
Produktová řada: Selected

Teekanne English Breakfast je aromatická směs nejkvalitnějších čajů skvělá nejen k snídani. Lahodná chuť, jemné aroma, krásná jantarová barva - to vše potěší každého milovníka čajů.

NAVÍC TEEKANNE Porcelánový set konvička + šálek + podšálek Při nákupu 3 ks označených čajů značky TEEKANNE Luxury Bags získáte NAVÍC TEEKANNE Porcelánový set konvička + šálek + podšálek za 0,01 Kč. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.
299

Cena za 100 g: 373,75 Kč

O produktu: Teekanne English Breakfast Luxury Bags BIO 20x4 g

50133255

Úvod

Dopřejte si k snídani šálek výběrového černého čaje! Teekanne English Breakfast Club je aromatická a lahodná směs těch nejkvalitnějších čajů, kterou si můžete užít nejen ráno, ale kdykoli během dne. Janarová barva, plná chuť a výrazné aroma – to jsou vlastnosti, které potěší každého milovníka černých čajů. Čaj chutná skvěle samotný nebo třeba s medem a citrónem, ale můžete si jej vychutnat i po anglicku – s kapkou mléka.

Hlavní vlastnosti:

  • lahodný výběrový černý čaj
  • BIO kvalita
  • výrazné aroma a skvělá plná chuť

Složení

Černý čaj z certifikovaného ekologického pěstování.


Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 3–5 minut luhovat v konvičce. Doporučujeme použít 1 sáček pro konvičku o objemu 350–450ml. Podle potřeby oslaďte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.