Čaje a čajové směsi

Teekanne Green Tea Greetings Luxury Bags BIO 20x4 g

Značka: TEEKANNE
Produktová řada: Selected

Lahodný zelený čaj v té nejvyšší BIO kvalitě, to je Teekanne Green Tea Greetings. Chutný zlatavý čaj potěší tělo i mysl.

NAVÍC TEEKANNE Porcelánový set konvička + šálek + podšálek Při nákupu 3 ks označených čajů značky TEEKANNE Luxury Bags získáte NAVÍC TEEKANNE Porcelánový set konvička + šálek + podšálek za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
299

Cena za 100 g: 373,75 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Teekanne Green Tea Greetings Luxury Bags BIO 20x4 g

50133258

Úvod

Zelený čaj je znám v Číně již několik tisíc let pro svou lahodnou chuť pozitivní vliv na lidský organizmus. V dnešní době je to oblíbený nápoj po celém světě díky své příjemné chuti. Zelený čaj Teekanne Grean Tea Greetings vyniká výjimečnou kvalitou – pochází z ekologicky spravovaných plantáží, je sbírán ručně a podle tradičních postupů. Vychutnejte si tento medově zlatý nápoj třeba s plátkem citronu a medem nebo ve formě ledového nápoje pro osvěžení v horkých dnech.

Hlavní vlastnosti:

  • lahodný zelený čaj plné chuti
  • BIO kvalita
  • harmonizuje tělo i mysl

Složení

Zelený čaj z kontrolovaného ekologického pěstování.


Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 3–5 minut luhovat v konvičce. Doporučujeme použít 1 sáček pro konvičku o objemu 350–450ml. Podle potřeby oslaďte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.