Doplněk stravy

Terezia Betaglukan Trio komplex forte 30 kapslí

Značka: TEREZIA
  • Doplněk stravy Terezia Betaglukan Trio obsahuje kvasničné a ovesné betaglukany v kombinaci s houbami hlívou ústřičnou a reishi, která podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
179

Cena za 100 g: 1 989 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Terezia Betaglukan Trio komplex forte 30 kapslí

50109111

Úvod

Přírodní trojkombinace Terezia Betaglukan Trio obsahuje betaglukany vysoké čistoty s podílem 80 %, které pocházejí z kvasnic a ovsa. Houby hlíva ústřičná a reishi jsou ve formě prášku a doplňují působení betaglukanů. Reishi podporuje imunitní systém a přispívá ke správné funkci oběhové soustavy.

Hlavní vlastnosti:

  • trojkombinace betaglukanů z hub, kvasnic a ovsa v té nejvyšší kvalitě
  • vysoká čistota
  • reishi podporuje imunitní systém a přispívá ke správné funkci oběhové soustavy

Dávkování

1 kapsle 1-2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 420 mg směsi [prášek hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), kvasničný betaglukan (Saccharomyces cerevisiae) 80%, ovesný betaglukan (Avena sativa) 80%, prášek houby reishi (Ganoderma lucidum)] bez příměsí s obsahem 250 mg ß-glukanu. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 ºC. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.