Doplněk stravy

Terezia Černý česnek 60 kapslí

Značka: TEREZIA
  • Kapsle Terezia Černý česnek s obsahem fermentovaného česneku kuchyňského, který pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a lipidů (tuků) v krvi.
529

Cena za 1 kus: 9 Kč

O produktu: Terezia Černý česnek 60 kapslí

50113860

Úvod

Přípravek Terezia Černý česnek obsahuje sušený prášek česneku kuchyňského, který ve speciální komoře s velmi přesně stanovenou teplotou a vlhkostí několik týdnů fermentuje a získá tak typickou černou barvu. Díky procesu fermentace je černý česnek bez zápachu a palčivé chuti, a tím nedráždí sliznice zažívacího ústrojí.

Česnek:

  • příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a lipidů (tuků) v krvi
  • podporuje normální funkci srdce a cév
  • pomáhá při pocitech těžkých nohou
  • antioxidant
  • napomáhá normální funkci imunitního systému

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 500 mg sušeného prášku fermentovaného česneku kuchyňského (Allium sativum). Obal kapsle: želatina. 7 kg čerstvého (bílého) česneku = 1 kg sušeného fermentovaného (černého) česneku. Obsah 1 kapsle = 1 stroužek čerstvého česneku.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.