Terezia CORDYCEPS active 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Cordyceps sinensis je vzácná houba, která patří k hlavním pilířům tradiční čínské medicíny. Je oblíbená zejména mezi vrcholovými sportovci.
439

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu

50093748

Cordyceps sinensis je vzácná houba, která patří k hlavním pilířům tradiční čínské medicíny již více než 2 000 let. Obsahuje polysacharidy (glukany), vlákninu a další biologicky aktivní látky. Houba reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení zdravých oběhových funkcí. Leuzea podporuje účinky reishi, osvěžuje tělo a podporuje mentální zdraví. Rhodiola se postará o dokonalé okysličení srdce a cévního systému. Cordyceps active je vhodný pro všechny sportovce a aktivní osoby.

Hlavní vlastnosti:

  • cordyceps sinensis (housenice čínská) obsahuje polysacharidy (glukany), vlákninu a další vzácné biologicky aktivní látky
  • rozchodnice růžová podporuje fyzický výkon a kondici
  • reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a udržení zdravých oběhových funkcí
  • leuzea saflorová povzbuzuje tělo a podporuje správnou činnost kardiovaskulární a nervové soustavy
  • kapsle jsou bez lepku

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení

1 kapsle obsahuje 320 mg směsi CORDYCEPS active [sušený prášek celého spektra houby housenice čínské (Cordyceps sinensis), extrakt rozchodnice růžové (Rhodiola rosea), prášek celé lyofilizované houby lesklokorky lesklé/reishi (Ganoderma lucidum), extrakt leuzey saflorové (Rhaponticum carthamoides)]. Obal kapsle: želatina.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.