TEREZIA Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 100 + 100 kapslí vánoční balení

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
TEREZIA Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem obsahuje čistou sušenou hlívu s biologicky aktivními látkami obohacenou o olej z rakytníku řešetlákového.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103225

TEREZIA Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem je doplněk stravy s obsahem čisté sušené hlívy ústřičné včetně houbové vlákniny a se 100% rakytníkovým olejem, který zesiluje účinek hlívy.

  • Hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví – betaglukany, houbovou vlákninu a vitaminy.
  • Rakytníkový olej je nejvzácnější látkou z plodů rakytníku řešetlákového. Je přírodním zdrojem řady vitaminů a biologicky aktivních látek. Obsahuje velké množství vitaminů A a E a nenasycených mastných kyselin.

Zdrojem rakytníkového oleje je Rakytník řešetlákový, který podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, napomáhá normálnímu trávení a normální činnosti kardiovaskulárního systému, přispívá k dobrému fyzickému stavu a udržuje zdravou pokožku.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Lze užívat i dlouhodobě.

Složení:

1 kapsle obsahuje 300 mg směsi 100% prášku sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) a 100% rakytníkového oleje (Hippophae rhamnoides oil) bez příměsí s obsahem 118,2 mg ß-glukanu ± 3,75 mg.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.