Terezia Hlíva ústřičná s REISHI Forte 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Hlíva ústřičná obsahuje řadu biologicky aktivních látek a betaglukany. Rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a normálnímu trávení. Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
255

Cena za 1 kus: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50094484

Přípravek Terezia obsahuje hlívu ústřičnou s deklarovaným obsahem betaglukanů obohacenou o rakytníkový olej, který je nejcennější látkou z plodů rakytníku řešetlákového, a vzácnou houbu reishi. Tento přírodní přípravek doporučujeme užívat především v období jara, podzimu či zimy. Hlíva ústřičná je dřevokazná houba a jako nezelený organizmus přijímá ze stromů spoustu látek, které jsou pro její život potřebné a mají také blahodárný vliv na naše zdraví. Hlíva je ceněná také díky vysokému obsahu vlákniny a betaglukanů. Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) si díky šetrnému lisování plodů za studena zachovává všechny blahodárné bioaktivní látky. Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost, normální trávení a činnost kardiovaskulárního systému, navíc má příznivé účinky na pokožku. Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém.

Hlavní vlastnosti:

  • hlíva ústřičná obsahuje vysoké a deklarované množství vlákniny a betaglukanů
  • rakytníkový olej přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu, podporuje činnost srdce, příznivě působí při únavě
  • rakytník zlepšuje činnost trávicího traktu, pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá k funkci sliznice očí a úst
  • reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení zdravých oběhových funkcí
  • vhodné i pro celiaky

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení

1 kapsle obsahuje 350 mg směsi [prášek sušené HLÍVY ÚSTŘIČNÉ (Pleurotus ostreatus), prášek sušené REISHI (Ganoderma lucidum) a RAKYTNÍKOVÝ OLEJ (Hippophae rhamnoides oil)] bez příměsí s obsahem 129,3 mg ß-glukanu ± 4,1 mg. Obal kapsle: želatina

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte v suchu do 25 ºC. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.