Doplněk stravy

Terezia Vitamin C 500 mg TRIO NATUR+ 60 kapslí

Značka: TEREZIA

Terezia Vitamin C TRIO NATUR+ 500 mg obsahuje tři bohaté zdroje přírodního vitaminu C – šípek, acerolu a rakytník. Vitamin C je důležitý pro zdravý imunitní systém.

Velikost balení - kapsle
259

Cena za 1 kus: 4,32 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Terezia Vitamin C 500 mg TRIO NATUR+ 60 kapslí

50131590

Úvod

Šípek, acerola a rakytník – tři rostliny bohaté na vitamin C. Terezia Vitamin C TRIO NATUR+ 500 mg obsahuje extrakty z plodů aceroly, šípku a rakytníku, které jsou bohatým zdrojem přírodního vitaminu C. Ten lidský organismus dokáže lehce vstřebávat. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy.

Hlavní vlastnosti:

  • šípky napomáhají přirozené obranyschopnosti, přispívají k normální funkci dýchacího systému a příznivě ovlivňují také trávení
  • rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, napomáhá normálnímu trávení a normální činnosti kardiovaskulárního systému, příznivě působí při únavě a udržuje zdravou pokožku
  • vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje nervový systém, zvyšuje vstřebávání železa

Dávkování

Užívejte kteroukoliv 1 kapsli 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

20 kapslí s acerolou: 1 kapsle obsahuje: 530 mg směsi [kyselina L-askorbová; 100 mg acerola (Malpighia glabra) extrakt plodu; rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) sušený plod a olej; brusinky (Vaccinium vitis-idaea) sušený plod].

20 kapslí se šípkem: 1 kapsle obsahuje: 530 mg směsi [kyselina L-askorbová; 100 mg šípek (Rosa canina, Rosa laevigata) extrakt plodu; rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) sušený plod a olej].

20 kapslí s rakytníkem: 1 kapsle obsahuje: 530 mg směsi [kyselina L-askorbová; 150 mg rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) sušený plod a extrakt, rakytníkový olej].

Vitamin C 500 mg (625 % referenční hodnoty příjmu) ve 2 kapslích. Obal kapslí: želatina.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.