Doplněk stravy

Terezia Vlasy & Nehty 60 kapslí

Značka: TEREZIA
  • Kapsle Terezia se selenem pro krásné vlasy a nehty, biotinem pro zdravé vlasy, s rakytníkem na podporu přirozené obranyschopnosti, navíc obohacené o L-methionin a cenné houby.
305

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu: Terezia Vlasy & Nehty 60 kapslí

50114932

Úvod

Přípravek Terezia Vlasy & Nehty obsahuje jedinečnou kombinaci biotinu, selenu, vitamínů B a rakytníku obohacenou o esenciální aminokyselinu L-methionin a cenné houby (shii-take, reishi, korálovec). Selen a biotin příznivě ovlivňují stav vlasů, biotin je navíc důležitý pro zdravou pokožku a zdraví sliznic. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Rakytník přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému a pozitivně ovlivňuje trávení, pomáhá udržovat pokožku v normálním stavu.

Hlavní vlastnosti:

  • selenové kvasnice napomáhají k udržení normálního stavu vlasů a nehtů
  • biotin pomáhá k udržení normálního stavu vlasů a příznivě působí na stav pokožky a zdraví sliznic
  • rakytník podporuje dobrý stav pokožky a přispívá k pevným a krásným vlasům a nehtům

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 400 mg směsi VLASY & NEHTY [L-methionin, prášek celé lyofilizované houby shii-take (Lentinula edodes), prášek celé lyofilizované houby reishi/lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), sušený prášek plodů rakytníku řešetlákového a rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides) 100 mg, prášek celé lyofilizované houby korálovec ježatý (Hericium erinaceus), selenové kvasnice, biotin]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.