Kosmetika

Tomas Arsov Sandalwood Violet Leather sprchový gel 200 ml

Tomas Arsov Sandalwood Violet Leather sprchový gel je kombinací santalového dřeva, fialky, kosatce, papyru a kůže. Myje, hydratuje a zanechává pokožku svěží.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky Tomas Arsov v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31.5.2025 nebo do vyprodání zásob.
199

Cena za 100 ml: 99,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Tomas Arsov Sandalwood Violet Leather sprchový gel 200 ml

SKU: 50168395

Úvod

Proměňte každé sprchování v malý rituál plný pohody a harmonie. Sprchový gel s obsahem urey a glycerolu pokožku dokonale myje a hydratuje. Santalové dřevo je oslavou teplého, bohatého aroma, má krémovou a jemně sladkou vůni a je považováno za afrodiziakum, které probouzí smysly a uklidňuje mysl. Elegantní fialka a něžný kosatec dodávají celé kompozici lehkost a jemnost. Tato křehká harmonie je doplněna tóny papyru, které přinášejí do přípravku suchost a lehkou zakouřenost, zatímco kůže vyvažuje celkový charakter a přidává nádech mužnosti. 

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale myje, hydratuje a poskytuje dlouhotrvající vůni
  • kombinace santalového dřeva, fialky, kosatce, papyru a kůže
  • unisex

Použití

Malé množství sprchového gelu naneste na navlhčenou pokožku celého těla, jemně rozetřete a poté opláchněte vlažnou vodou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Upozornění