Potraviny a nápoje

Topnatur Probio natural kaše 60 g

Značka: TOPNATUR

Nutričně vyvážená kaše k doplnění racionálního jídelníčku. Topnatur Probio kaše natural obsahuje lehce stravitelnou rýžovou mouku a je obohacena o probiotika a prebiotika.

19

Cena za 100 g: 31,67 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Topnatur Probio natural kaše 60 g

50129480

Úvod

Chutná a nutričně vyvážená kaše vhodná k doplnění racionálního jídelníčku při aktivním životním stylu i pro osoby s trávicími obtížemi. Topnatur Probio kaše natural obsahuje lehce stravitelnou rýžovou mouku a je obohacena o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na jednu porci + prebiotickou vlákninu inulin, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši. Nechybí ani důležité vitamíny a minerály. Kaše je bez příchuti, a tak láká k ochucení oříšky, medem nebo ovocem. Neobsahuje lepek, laktózu ani kasein. Na její přípravu Vám postačí pouhé 3 minuty!

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná pro sportovce i rekonvalescenty
  • vhodná pro seniory i děti
  • pro osoby s poruchami příjmu potravy a trávicími obtížemi
  • obsahuje probiotika, prebiotika a vlákninu
  • obsahuje důležité vitaminy a minerály
  • neobsahuje lepek, laktózu ani kasein
  • vhodné pro vegany

Složení

Instantní rýžová mouka 40%, kokosový tuk, sušený glukózový sirup, třtinový cukr, inulin 6%, nativní kukuřičný škrob, probiotické kultury 6 kmenů* (množství 5 miliard na 1 porci); vitamínový a minerální premix, sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, emulgátor: E472e (rostlinný původ), stabilizátor: E340, protispékavá látka: E551, aroma.


Použití

Obsah sáčku zalijte 150 ml horké vody (maximálně 80 °C) a dobře promíchejte. Nechte 3-5 minut odstát. Doporučujeme maximálně 3 porce kaše denně. Vyšší dávky konzultujte s lékařem nebo odborníkem na výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.