Potraviny a nápoje

Topnatur Probio čokoláda s proteinem kaše 60 g

Značka: TOPNATUR
1.0

Topnatur Probio kaše čokoláda s proteinem 60 g je nutričně vyvážená rýžová kaše s probiotiky, prebiotiky, vitaminy a minerály. Neobsahuje lepek ani laktózu.

25

Cena za 100 g: 41,67 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Topnatur Probio čokoláda s proteinem kaše 60 g

50129482

Úvod

Chutná a nutričně vyvážená kaše s hrachovým proteinem je vhodná k doplnění racionálního jídelníčku při aktivním životním stylu i pro osoby s trávicími obtížemi. Topnatur Probio kaše čokoláda s proteinem obsahuje lehce stravitelnou rýžovou mouku a je obohacena o 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na jednu porci + prebiotickou vlákninu inulin, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši. Nechybí ani důležité vitamíny a minerály. Kaše neobsahuje lepek, laktózu ani kasein. Na její přípravu Vám postačí pouhé 3 minuty!

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná pro sportovce i rekonvalescenty
  • vhodná pro seniory i děti
  • pro osoby s poruchami příjmu potravy a trávicími obtížemi
  • obsahuje probiotika, prebiotika a vlákninu
  • obsahuje důležité vitaminy a minerály
  • neobsahuje lepek, laktózu ani kasein
  • vhodné pro vegany

Složení

Instantní rýžová mouka 25%, hrachový proteinový koncentrát 20%, kokosový tuk, sušený glukózový sirup, třtinový cukr, inulin 6,4%, nativní kukuřičný škrob, čokoláda hořká 5% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, probiotické kultury 6 kmenů* (množství 5 miliard na 1 porci); vitamínový a minerální premix, sul, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, emulgátor: E472e (rostlinný původ), stabilizátor: E340, protispékavá látka: E551, aroma.


Použití

Obsah sáčku zalijte 150 ml horké vody (maximálně 80 °C) a dobře promíchejte. Nechte 3 minuty odstát. Doporučujeme maximálně 3 porce kaše denně. Vyšší dávky konzultujte s lékařem nebo odborníkem na výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.