Topvet For Pets Ušní kapky Očista pro psy 50 ml

Veterinární přípravky

Značka: TOPVET
Topvet For Pets Ušní kapky Očista pro psy je lihový přípravek s rostlinnými extrakty k důkladnému vyčistění ucha a zevního zvukovodu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
169

O produktu

50125454

Veterinární přípravek k důkladnému vyčistění ucha a zevního zvukovodu. Topvet For Pets Ušní kapky Očista pro psy je lihový přípravek s rostlinnými extrakty z bazalky, břízy a grapefruitu. Kapky intenzivně rozpouští kožní maz a pomáhají uvolnit zevní zvukovod. Obsahují extrakty z heřmánku a měsíčku, které mají zklidňující účinek.

Hlavní vlastnosti:

  • lihové kapky k důkladnému vyčištění uší
  • intenzivně rozpouští kožní maz
  • obsahuje extrakty z heřmánku a měsíčku, které mají zklidňující účinek

Složení

Propylene glycol, voda, glycerin, kolliphor EL, CBD, bazalka silice, bříza bělokorá, grapefruit jádra, heřmánek lékařský, myrha pryskyřice, měsíček lékařský.

Použití

Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Po dokonalé očistě doporučujeme ošetřit zvukovod a pokožku zevního ucha přípravkem Ušní kapky prevent – Topvet.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.