Topvet For Pets Ušní kapky Prevent pro psy 50 ml

Veterinární přípravky

Značka: TOPVET
Topvet For Pets Ušní kapky Prevent pro psy jsou určené k pravidelné preventivní péči o zevní zvukovod. Obsahují také olej z měsíčku, který má zklidňující účinek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
169

O produktu

50125455

Pravidelná péče pro zdravé uši. Topvet For Pets Ušní kapky Prevent pro psy obsahují přírodní jojobový a avokádový olej, tea tree olej a eukalyptus. Kapky jsou určené k pravidelné preventivní péči o zevní zvukovod. Obsahují také olej z měsíčku, který má zklidňující účinek.

Hlavní vlastnosti:

  • olejové kapky k pravidelné péči
  • rozpouští kožní maz
  • obsahuje přírodní rostlinné oleje

Složení

Labrafil M 1944 CS, jojobový olej za studena lisovaný, avokádový olej za studena lisovaný, Tea Tree Oil rostlinná silice, manuka rostlinná silice, měsíček lékařský olej, cypřiš stálezelený rostlinná silice, eukalyptová rostlinná silice, Tocomix L70-IP.

Použití

Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Při silném znečistění zevního ucha a zvukovodu doporučujeme nejdříve použít Ušní kapky očista – Topvet.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.