TraumaPet Ag Zubní pasta se stříbrem 75 ml

Veterinární přípravky

Značka: TRAUMAPET
Veterinární zubní pasta s koloidním stříbrem určená pro malá zvířata, především psy, na čištění zubů, odstraňování zubního plaku a jako prevence zánětů ústní dutiny.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
279

O produktu

50119175

Zubní pasta pro Vaše domácí mazlíčky. Veterinární přípravek TraumaPet zubní pasta s Ag je zubní pasta s obsahem koloidního stříbra a tea tree oilu. Je vhodná pro malá zvířata, především psy, pro preventivní hygienu ústní dutiny a podporu léčby zánětů ústní dutiny. Obsažené nanostříbro je známé svými antimikrobními a fungicidními účinky a tea tree oil protizánětlivým účinkem. Zubní pasta s koloidním stříbrem pomáhá odstraňovat zubní plak, podporuje hojení ran a zánětů v dutině ústní, oceníte ji i při parodontitidě. Má výborné abrazivní účinky pro odstranění plaku a jemnou masovou příchuť, která učiní z čištění zubů příjemný zážitek. Je vhodná pro veškerá zvířata - domácí mazlíčky. Není určena pro potravinářská zvířata.

Hlavní vlastnosti:

  • pravidelná hygiena dutiny ústní
  • výborné abrazivní účinky
  • masová příchuť
  • pro veškerá domácí zvířata, především psy

Složení

Koloidní stříbro 50 µg/g, voda, sorbitol, glycerín, celulózová guma, hydratovaný oxid křemičitý, aroma, sorbát draselný, stevia rebaudiana extract, tea tree listový olej.

Použití

Dentální hygienu u psů provádíme pravidelně v jednodenních intervalech zubním kartáčkem s přiměřeným množstvím zubní pasty. Zubní kartáček volíme vždy měkký, velikostně odpovídající ošetřovanému jedinci. Množství pasty je dáno velikostí jedince a nemá být příliš veliké. 

Upozornění

Přípravek je vhodný pro malá zvířata, především psy. Kontraindikace nejsou známé. Možná alergie na stříbro, která je velmi vzácná. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.