Kosmetika

Uriage Bariésun Opalovací sprej SPF50+ 200 ml

Značka: URIAGE
Produktová řada: Bariésun
5.0

Uriage Bariésun Opalovací sprej SPF50+ chrání před UV zářením a pomáhá předcházet fotostárnutí pokožky. Příjemná transparentní textura se snadno nanáší a je vhodná na obličej i tělo.

Akce 1 + 1 Při nákupu 2 označených produktů značky Uriage z produktové řady Bariésun v libovolné kombinaci získáte levnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024, nebo do vyprodání zásob.
689
Doprava zdarma

O produktu: Uriage Bariésun Opalovací sprej SPF50+ 200 ml

50158446

Úvod

Užívejte slunce, ale nezapomínejte na svou pokožku! Uriage Bariésun Opalovací sprej SPF50+ obsahuje vyvážený komplex filtrů, které poskytují velmi vysokou ochranu před UV zářením. Příjemná transparentní textura se snadno nanáší a je vhodná na obličej i tělo. Složení je obohaceno o astaxanthin z mořské řasy a vitamin E, které působí jako ochranný štít proti volným radikálům, aktivní složka Aquaspongines® intenzivně hydratuje pleť.

Pro koho je vhodný Opalovací sprej SPF50+?

Uriage Bariésun Opalovací sprej SPF50+ je vhodný už pro první sluneční dny a dále pro světlejší fototypy. Hypoalergenní složení bez parfemace, konzervačních látek či obsahu alkoholu vyhovuje i křehké citlivé pleti, která snadno reaguje na běžnou kosmetiku.

Výsledek 

  • komplexní ochrana před UVA, UVB zářením a modrým světlem
  • ochrana před vysoušením a předčasným stárnutím pokožky
  • vynikající snášenlivost, nekomedogenní
  • vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé
  • vhodné pro celou rodinu (děti od 3 let)
  • ultralehký, voděodolný fluid s příjemnou vůní
  • receptura vytvořená s ohledem k oceánům

Složení

Technologie SKIN SHIELD a patent TELOMERES PROTECT- komplexní ochrana před UVA, UVB zářením, modrým světlem a předčasným fotostárnutím pokožky, termální voda Uriage, vitamín E, Astaxanthin, Aquasponginy. Dermatologicky testováno.


Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.