Uriage EAU Thermale termální voda 50 ml

Kosmetika

Uriage EAU Thermale set (obsah: Uriage EAU Thermale Hydratační noční maska 50 ml, Uriage EAU Thermale Hydratační sérum 10 ml, Uriage EAU Thermale Lehký hydratační krém 15 ml) Při nákupu produktů značky Uriage v minimální hodnotě 799 Kč získáte NAVÍC Uriage EAU Thermale set za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na řadu Uriage Bébé. Akce platí do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

139

O produktu

Dopřejte pleti vláhu z průzračného srdce francouzských Alp. Termální voda Uriage s unikátním složením minerálních látek a stopových prvků zlepšuje hydrataci pokožky o 32 % již jednu hodinu po aplikaci. Zklidňuje citlivou a reaktivní pokožku a vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím. Uriage EAU Thermale ve spreji osvěží pleť během horkých dnů, fixuje make-up, je vhodná ke zklidnění pokožky po holení, depilaci či soláriu. Je vhodná pro všechny typy pleti i pro nejcitlivější pokožku dětí a kojenců.

Výsledek:

  • vysoký obsah vápníku a hořčíku ZKLIDŇUJE citlivou pokožku
  • vysoký obsah minerálů CHRÁNÍ kožní bariéru
  • díky unikátnímu složení jemně REGENERUJE pokožku

Termální voda působí jako fyziologické sérum 

Složení

100% termální voda Uriage je stáčena přímo z pramene. Neobsahuje konzervanty, je bez zápachu a plně si uchovává své přírodní bohatství a původní čistotu.

Použití

Uriage EAU Thermale používejte k hydrataci, osvěžení a zklidnění pleti. Vhodná ke zklidnění zarudlé nebo podrážděné pokožky, při ekzému, po dermoestetických výkonech. Pro dosažení optimálního účinku nestírejte ani nevysušujte tampóny. Používejte dle potřeby.