Registrovaný léčivý přípravek

Viatris Desloratadin 5 mg 10 tablet

Značka: VIATRIS

Viatris Desloratadin 5 mg zmírňuje příznaky alergické rýmy např. kýchání, výtok z nosu, svědění v nose a na patře, zarudlé a slzící oči a kopřivky u dospělých a dospívajících od 12 let.

119
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Viatris Desloratadin 5 mg 10 tablet

50157895

Úvod

Viatris Desloratadin 5mg zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou jako jsou kýchání, výtok z nosu, pálení a svědění nosu, svědění na patře a svědící, zarudlé a slzící oči. Pomáhá také tlumit příznaky kopřivky, snižuje svědění, zarudnutí i rozsah kopřivkových pupenů. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

Hlavní vlastnosti:

  • úleva od kýchání, svědění a výtoku z nosu
  • úleva od pálení a slzení očí
  • zmírňuje příznaky kopřivky
  • stačí 1 tableta denně, působí 24 hodin
  • nevyvolává ospalost

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 tabletu denně. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se o dalším užívání s lékařem. Maximální délka léčby bez porady s lékařem je 3 měsíce.


Složení

Léčivou látkou je desloratadin 5 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou: magnesium-stearát, natrium lauryl-sulfát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza a předbobtnalý kukuřičný škrob. Potahová vrstva tablety obsahuje: polyvinylalkohol, hlinitý lak indigokarmínu (E 132), hlinitý lak oranžové žluti (E 110), makrogol, mastek (E 553b) a oxid titaničitý (E 171).


Upozornění

Přípravek Viatris Desloratadin 5 mg obsahuje hlinitý lak oranžové žluti (E 110), který může způsobit alergické reakce. Není určeno pro děti do 12 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.