Kosmetika

Vichy Dercos Šampon proti lupům na mastné vlasy 200 ml

Značka: VICHY
Produktová řada: Dercos
4.6

Vichy Dercos Šampon proti lupům na mastné vlasy zklidňuje pokožku se sklony k svědění a olupování, obnovuje rovnováhu. Reguluje mazotok. Vhodný pro muže i ženy.

NAVÍC Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum 5 ml a VICHY Collagen special 15 ml Při nákupu 2 označených produktů značky Vichy získáte NAVÍC Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum 5 ml a VICHY Collagen special 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 04. 2024 nebo do vyprodání zásob.
415
Doprava zdarma

O produktu: Vichy Dercos Šampon proti lupům na mastné vlasy 200 ml

50089417

Úvod

Vichy Dercos Šampon proti lupům na mastné vlasy zklidňuje podrážděnou pokožku a navrací jí rovnováhu. Olupující pokožku hlavy způsobují bakterie a kvasinky, které se množí na jejím povrchu. Vy proti nim můžete zakročit tak, že se zaměříte na obnovu přirozené mikroflóry. Tento šampon vyrovnává pH, reguluje mazotok a přirozeně hydratuje. Zároveň pečuje o splihlé vlasy, které se rychle mastí. Navrací jim pružnost a lesk. Dermatologicky testován.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje pokožku hlavy  
  • přispívá k obnově přirozené mikroflóry
  • vhodný pro muže i ženy

Použití

Naneste na vlhké vlasy, promasírujte. Nechte působit 2 minuty, poté opláchněte. Doporučuje se používat v rámci 4týdenní kúry.


Upozornění

Obsahuje sulfid seleničitý, zabraňte kontaktu s očima a poškozenou pokožkou. V případě vniknutí do očí ihned důkladně vypláchněte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.