Pharma Activ Vitamin D3 FORTE 2000 I.U. 30 tablet

Doplněk stravy

Pharma Activ Vitamin D3 FORTE 2000 I.U. obsahuje vysokou dávku vitaminu D, který přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Podporuje imunitu.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Pharma Activ v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
85

Cena za 100 g: 405 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50118742

Vitamin D3 pro zdravou imunitu. Vitamin D3 (cholecalciferol) vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. Pharma Activ Vitamin D3 FORTE 2000 I.U. obsahuje vysokou dávku vitaminu D, který přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk. Přípravek je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Užívejte 1/2 tablety denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1/2 tablety 150 mg): plnidlo (Mikrokrystalická celulóza) 148,475 mg, protispékavá látka (Stearan hořečnatý) 1 mg, protispékavá látka (Talek) 0,5 mg, cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025 mg/1000 I.U. – 500 % - referenční hodnoty příjmu.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.