Doplněk stravy

Vitar Hořčík Aquamin EKO 60 kapslí

Značka: VITAR
  • Vitar Hořčík Aquamin EKO jsou veganské kapsle s obsahem biologicky aktivního hořčíku ve formě Aquaminu získávaného z moře. Doplněno vitaminem B6.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
169

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Vitar Hořčík Aquamin EKO 60 kapslí

50122779

Úvod

Kombinace hořčíku a vitaminu B6. Přípravek Vitar Hořčík Aquamin EKO obsahuje biologicky aktivní hořčík ve formě Aquaminu, který je získáván z moře. Hořčík je pro lidský organismus velmi důležitý, podílí se na mnoha procesech v lidském těle. V přípravku je doplněn vitaminem B6.

Hořčík s vitaminem B6

Hořčík s vitaminem B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus. Hořčík je navíc důležitý pro normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze. Vitamin B6 příznivě ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá regulovat hormonální aktivitu. Tento doplněk stravy je součástí Vitar EKO Friendly řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu a je tak šetrnější k životnímu prostředí.


Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 1-2 kapsle denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Aquamin Mg (hydroxid hořečnatý), protispékavá látka­ – stearan hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid. Obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo – oxid titaničitý. Aktivní látky v 1 kapsli: Aquamin Mg 227 mg (hydroxid hořečnatý) – hořčík 75 mg (20 % RHP), vitamin B6 0,7 mg (50 % RHP).


Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.