Registrovaný léčivý přípravek

Voltaren Forte 20 mg/g gel 100 g

Značka: VOLTAREN

Voltaren Forte 20 mg/g gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

NAVÍC Sportovní rychleschnoucí ručník Voltaren Při koupi 2 ks vybraných produktů značky Voltaren získáte NAVÍC Sportovní rychleschnoucí ručník Voltaren za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2024 nebo do vyprodání zásob.
299
Ušetříte 12%

Původní cena:  339 Kč  ·  sleva 40 Kč

Nejnižší cena před slevou: 339 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Voltaren Forte 20 mg/g gel 100 g

50124080

Voltaren Forte. Nejde jen o úlevu od bolest až na 24 hodin, jde o společné chvilky plné života.

Nalezněte opět radost z pohybu. Voltaren Forte 20 mg/g gel Vám pomůže zmírnit akutní bolest kloubů a svalů, abyste si mohli aktivně užívat den i přes Vaše potíže. Voltaren Forte působí cíleně a přímo v místě bolesti. Voltaren Forte 20 mg/g gel proti bolesti je k dostání v baleních 50 g, 100 g, 150 g a 180 g.

Voltaren Forte 20 mg/g gel proti bolesti. Snadno otevíratelný uzávěr.
PROTI BOLESTI AŽ NA 24 HODIN*

PROTI BOLESTI AŽ NA 24 HODIN*

BOLEST  SVALŮ

BOLEST SVALŮ

BOLEST  ZAD

BOLEST ZAD

BOLEST  KLOUBŮ

BOLEST KLOUBŮ

Voltaren Forte se snadno otevíratelným úzávěrem působí v místě bolesti a urychluje hojení**

Voltaren Forte se snadno otevíratelným úzávěrem působí v místě bolesti a urychluje hojení**. Poskytuje tak účinnou úlevu od bolesti kloubů, svalů a zad, a to až na 24 hodin při aplikaci dvakrát denně, ráno a večer.

Aby Vám Voltaren Forte co nejlépe pomohl, je zapotřebí jej správně dávkovat. Pouze dostatečné množství přípravku a pravidelnost jeho používání Vám totiž mohou vrátit Vaši radost z pohybu.

Jak dávkovat Voltaren Forte?

Jak dávkovat Voltaren Forte?

  • Jak často: Voltaren Forte aplikujte přímo na kůži dvakrát denně, nejlépe ráno a večer. Vtírejte ho jemně na postižené místo.
  • V jakém množství: Dle velikosti a lokality bolestivého místa aplikujte 2 g až 4 g gelu. Na klouby a menší plochy obvykle stačí množství 2 g gelu, což je přibližně velikost třešně. Na větší svaly a bolestivá záda pak doporučujeme použít 4 g gelu, to je množství přibližně o velikosti vlašského ořechu. Vždy používejte takové množství gelu, jaké dostatečně pokryje celou postiženou oblast.
Voltaren forte urychluje hojení

Složení

Jeden gram přípravku Voltaren Forte obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.

Pomocnými látkami jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, diethylamin isopropylalkohol, tekutý parafin (E 905a), cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting a čištěná voda.

Upozornění

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. Voltaren Forte 20 mg/g gel je lék k vnějšímu použití na kůži. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Obsahuje diclofenacum diethylaminum. Neaplikujte Voltaren Forte na poraněnou kůži nebo na otevřenou ránu. Přípravek se nesmí dostat do očí a na sliznice. Bez porady s lékařem mohou dospělí přípravek používat 2 týdny, dospívající od 14 let 7 dní. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


* Při aplikaci dvakrát denně, ráno a večer.

** Urychluje hojení o 4 dny ve srovnání s 8 dny u gelu bez obsahu léčivé látky. Při používání 2x denně dle údajů uvedených v příbalovém letáku.

Přibližně 400 cm2

2 Přibližně 800 cm, A4 = 624 cm2

3 V důsledku úrazů, např. při sportovních poraněních nebo úrazech vzniklých při nehodách.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.