Registrovaný léčivý přípravek

Voltaren 1x denně 140 mg léčivá náplast 5 ks

Značka: VOLTAREN

Léčivá náplast Voltaren 1x denně ulevuje od bolesti při akutních poraněních jako je podvrtnutí, pohmoždění nebo namožení paží a nohou u dospělých a dospívajících od 16 let.

299 ušetříte 50 Kč

Původní cena 349 Kč, sleva 14%

Nejnižší cena před slevou: 349 Kč

O produktu: Voltaren 1x denně 140 mg léčivá náplast 5 ks

50143896

Úvod

Léčivá náplast Voltaren 1x denně se používá ke krátkodobé léčbě bolesti namožených nebo poraněných svalů a končetin v důsledku tupých poranění např. po sportovním nebo jiném fyzickém výkonu. Mírní bolest při pohmoždění, podvrtnutí nebo natažení svalů a šlach. Mohou ji používat dospělí a dospívající od 16 let.


Dávkování

Nalepte 1 náplast na bolestivé místo 1x denně. Maximálně však 1 náplast za den, i když je zraněných míst více než jedno. V jeden okamžik ošetřujte pouze jedno bolavé místo. Nepoužívejte náplast déle než 7 dní. Nepoužívejte léčivou náplast společně s neprodyšným (okluzivním) obvazem. Nepoužívejte náplast při koupání nebo sprchování a nestříhejte ji.


Složení

Léčivou látkou je diclofenacum natricum 140 mg v jedné náplasti.

Pomocné látky jsou nosná vrstva: netkaná polyesterová vrstva; adhezivní vrstva: polyakrylátová disperze, tributyl-citrát, butylhydroxyanisol; krycí vrstva: silikonizovaný papír.


Upozornění

Léčivou náplast používejte pouze na zdravou a neporušenou kůži. Po odstranění léčivé náplasti nevystavujte léčenou oblast přímému slunečnímu záření nebo záření v soláriu. Přípravek obsahuje butylhydroxyanisol (E 320), který může způsobit lokální kožní reakce nebo podráždění očí a sliznic.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.