Doplněk stravy

Proenzi 3 plus 180+45 tablet

Značka: PROENZI

Komplexní kloubní výživa v tabletách s obsahem glukosaminu, chondroitinu, MSM a kolagenu typu II doplněná vitaminem C. Nyní vánoční balení se 45 tabletami navíc.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

549

Cena za 1 kus: 2,44 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Proenzi 3 plus 180+45 tablet

50115722

Úvod

Komplexní kloubní výživa se silou 3 látek pro zdravé chrupavky, kosti, šlachy a vazy. Proenzi 3 Plus obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, Unique MSM® a speciální ExPur complex. Účinně působí ve všech kloubech-kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře. Pozitivní efekt přetrvává i po ukončení užívání, a to 2-3 měsíce. Užívání přípravku oceníte nejen při zvýšené zátěži nosných kloubů (náročná fyzická práce, sport, nadváha). S přibývajícím věkem jsou kloubní chrupavky více zatěžovány, klouby ztrácí svou přirozenou pružnost a potřebují vhodnou výživu. Pro zdraví vašich kloubů doporučujeme být fyzicky aktivní, dodržovat dostatečný příjem tekutin, jíst vyváženou stravu bohatou na vitaminy a minerály, udržovat si přiměřenou tělesnou hmotnost a podporujte klouby vhodnou výživou. Nyní vánoční dárkové balení v limitované edici se 45 tabletami navíc.

Hlavní složky:

  • glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání (kosti, vazy a šlachy)
  • Unique MSM® je přírodním zdrojem biologicky aktivní síry
  • ExPur complex je složen z kolagenu typu II a vitaminu C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky

Dávkování

Dospělí užívají 3 tablety denně (možno užít i najednou), děti od 12 let 1 tabletu denně nejlépe po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců a je možné několikrát ročně zopakovat.


Složení

Glukosamin sulfát 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, Unique MSM® 300 mg, ExPur complex: kolagen typu II 6,7 µg, vitamin C 4 mg v jedné tabletě.

Glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů), methylsulfonylmethan, látky protispékavé: celulóza, uhličitan vápenatý, talek; chondroitin sulfát, stabilizátory: stearát hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulóza; kyselina L-askorbová, polyfruktóza, hrachový škrob, triglyceridy, kolagen typu II.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC. Zbarvení tablety je způsobené použitím přírodní složky, není na závadu a nemá vliv na kvalitu přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.