Proenzi 3 plus 180+45 tablet

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

505

O produktu

Potěšte své blízké opravdu užitečným dárkem!

Walmark Vám přináší prémiové balení Proenzi 3 plus ve vánoční krabičce + 45 tablet navíc. Kloubní výživa pro šlachy a vazy obsahuje kombinaci základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou vlastní lidskému tělu:

  • glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání – kostí, vazů a šlach
  • Unique MSM®
  • ExPur complex je složen z kolagenu typu II, který je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky a vitaminu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek

Dávkování

Dospělí užívají 3 tablety denně (možno užít i najednou), děti od 12 let 1 tabletu denně nejlépe po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců a je možné několikrát ročně zopakovat.

Složení

Glukosamin sulfát 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, Unique MSM® 300 mg, kolagen typu II 6,7 µg, vitamin C 4 mg v jedné tabletě. Glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů), stearát hořečnatý (látka protispékavá), hydroxypropylmethylcelulóza (stabilizátor), talek, kolagen typu II, methylsulfonylmethan, fosforečnan vápenatý, polyfruktóza, triglyceridy, mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát, hrachový škrob, kyselina L-askorbová.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 12 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zbarvení tablety je způsobené použitím přírodní složky, není na závadu a nemá vliv na kvalitu přípravku.