Wolfberry Maca extrakt + Kyselina listová 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: WOLFBERRY
Doplněk stravy z kořene maca a kyselinou listovou, které pomáhají při celkové vyčerpanosti organizmu. Maca podporuje životní sílu a plodnost a pozitivně působí i na duševní zdraví.
Skladem na e-shopu
211 ušetříte 38 Kč

Původní cena 249 Kč sleva 15%

Cena za 100 kusů: 176 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50123093

Doplněk stravy z kořene maca a kyselinou listovou, které pomáhají při celkové vyčerpanosti organizmu. Maca je exotická rostlina z peruánských And, která je zdrojem vitamínů, minerálů, rostlinných sterolů a přírodních estrogenů. Tento peuánský ženšen podporuje životní sílu a plodnost a pozitivně působí i na duševní zdraví. Kyselina listová nebo také folát patří mezi vitamíny ze skupiny B. Je nezbytná pro mnoho metabolických procesů v naše těle. Folát přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu.

Hlavní vlastnosti:

  • maca podporuje fyzické zdraví a vytrvalost
  • maca příznivě ovlivňuje vitalitu a plodnost
  • maca má pozitiví vliv na duševní zdraví
  • folát přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • folát přispívá k normální funkci imunitního systému

Dávkování

Doporučené dávkování je 2 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Maca extrakt (10:1) 400 mg, kyselina listová 220 µg (110 % Referenční denní hodnoty příjmu), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, celulózová tobolka.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do tří let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.