Wolfberry Matcha tea BIO 200 g

Čaje a čajové směsi

Značka: WOLFBERRY
Wolfberry Matcha tea BIO je exkluzivní zelený čaj. Tento velmi kvalitní, tmavě zelený prášek vzniká mletím čajových lístků Tencha.
Skladem na e-shopu
275

Cena za 100 g: 138 Kč

O produktu

50099905

Wolfberry Matcha tea BIO je exkluzivní zelený čaj, který vzniká mletím čajových lístků Tencha. Ty se pěstují výhradně na zastíněných plantážích a musí být z první jarní sklizně. Matcha čaj se nefermentuje a tak v něm zůstávají zachovány veškeré aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a vláknina. Zelený čaj je výborným antioxidantem. V Japonsku a Číně je Matcha velmi populární i při přípravě pokrmů teplé i studené kuchyně. Lze jej tedy použít například na pečení různých dezertů nebo k výrobě domácí zmrzliny. Všemu jídlu dodává krásně zelenou barvu, výraznou chuť a exotické aroma.

Hlavní vlastnosti:

  • lahodný zelený čaj v BIO kvalitě
  • příznivě působí na osvěžení těla
  • podporuje fyzické a duševní schopnosti
  • přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
  • antioxidant

Složení

Matcha je 100% zelený čaj.

Použití

Čaj se připravuje tak, že se zalije jedna čajová lžička prášku 200 ml 80 °C vody. Tato směs se poté 3 minuty šlehá nejlépe bambusovou metličkou chasen, kterou je ale možno v krajním případě nahradit metličkou na mléko nebo ponorným mixérem. Po této době by měl vzniknout krásně napěněný matcha čaj, který se takto bez cezení kompletně konzumuje.

Doporučená denní dávka: 3g čaje (1 vrchovatá čajová lžička) na 150-200 ml vody.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.