Wolfberry Mix BIO ředkviček semínka na klíčení 200 g

Potraviny a nápoje

Značka: WOLFBERRY
Wolfberry Mix BIO ředkviček semínka na klíčení je určena k výsevu na klíčící misku nebo sítko. Během pár dnů sklidíte zdravou svačinku plnou vitamínů a minerálů.
Skladem na e-shopu
145

Cena za 100 g: 73 Kč

O produktu

50130195

Jak kdo zasije, tak také sklidí. Toto známé pořekadlo platí i v případě zdravé výživy. Wolfberry Mix BIO ředkviček semínka na klíčení Vám při minimální námaze vykouzlí super zdravou svačinku nabitou ohromným množstvím vitamínů, minerálů a aktivních enzymů. Tento ředkvičkový mix je určený na klíčení v klíčící misce nebo sítku, ovšem semínka můžete na jaře zasadit také na zahrádku či do truhlíku. Obsahuje 4 druhy semínek ředkve seté (Red coral, China rose, Daikon a Red sango). Výborně chutnají jako součást salátů a zeleninových příloh či ozdoba na pomazánkách, kterým dodá svěží lehce pikantní chuť.

Návod na klíčení:

  • Semínka propláchneme vodou. Lehce navlhčené je vložíme do klíčící nádoby.
  • Semínka ponecháme na tmavém a teplém místě, kde začnou klíčit.
  • Rostlinky je potřeba pravidelně proplachovat (i kořínky ze spodní strany), abychom zabránili plísním (2-3x denně). První klíčky se objeví po 24 hodinách.
  • Ke konzumaci jsou vhodné celé rostlinky včetně kořínků.
  • Před konzumací klíčky opláchněte.

Složení

Red coral 30%, China rose 30%, Daikon 30%, Red sango 10%.

Upozornění

Doporučujeme klíčit na klíčící misce nebo sítku. Není vhodné klíčit semínka na vatě, jelikož přicházíme o chutné kořínky, které do vaty zarůstají. Pro delší trvanlivost doporučujeme hotové klíčky uchovávat v lednici, kde vydrží přibližně týden. Skladujte v chladu a temnu do 25°C. Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.