Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Diagnóza hypotyreózy

    Dotaz z 11. 3. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, proč lékař určí diagnozu hypotyreoza jen podle hodnoty TSH (mírně nad normu) a přitom jsou oba samotné hormony fT3 i fT4 v normě (asi uprostřed rozpětí). Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    Váš dotaz patří do rukou lékaře, může se ale jednat o subklinickou hypotyreózu. Více jsem se tématu hypotyreózy věnovala v článku, který je uveřejněný na našich webových stránkách, proto Vás na něj ráda odkážu: hypotyreoza-priznaky-a-lecba, snad v něm najdete pro Vás důležité informace.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně