Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Duomox nevolnost

    Dotaz z 27. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dostal jsem na boreliózu atb Duomox 1000mg ale začalo mě z toho bolet břicho. Mohu na bolesti užít algifen neo? Děkuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    pro úpravu střevní mikroflóry doporučuji doplnit probiotika v odstupu min. 3 hodin od antibiotik. Pokud se stav nezlepší, kontaktujte lékaře.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Duomox nevolnost

      Zdravím, dostal jsem atb duomox 1000mg na borelie ale mám nevolnosti (nauzea) mohu užít kinderyl na sklidnění? Děkuji za odpověď

    • Nevolnost z antibiotik??

      Dobrý den, beru antibiotika duomox a k tomu mycomax a entizol, je možné, že mi z těchto léku muže být nevolno a motat se mi hlava?? Dekuji

    • vysazení antibiotik

      Po nasazení ant DUOMOX - náhrada za ospamox,1000mg/12h, po 2 tabletách, včetně probiotik, v noci výrazná nevolnost, bolest břicha. Trpím na dráždivý tračník bez průjmů. Mohu přestat užívat, případně...

    Nejnovější otázky v poradně