Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Duomox nevolnost

    Dotaz z 27. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Zdravím, dostal jsem atb duomox 1000mg na borelie ale mám nevolnosti (nauzea) mohu užít kinderyl na sklidnění? Děkuji za odpověď
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    nevolnosti či závratě jsou nežádoucími účinky přípravku Duomox. I když souběžné užívání přípravků Duomox a Kinedryl není kontraindikované, spíše bych doplnila probiotika s odstupem 3 hodin od antibiotik.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Duomox nevolnost

      Dobrý den, dostal jsem na boreliózu atb Duomox 1000mg ale začalo mě z toho bolet břicho. Mohu na bolesti užít algifen neo? Děkuji

    • Nevolnost z antibiotik??

      Dobrý den, beru antibiotika duomox a k tomu mycomax a entizol, je možné, že mi z těchto léku muže být nevolno a motat se mi hlava?? Dekuji

    • vysazení antibiotik

      Po nasazení ant DUOMOX - náhrada za ospamox,1000mg/12h, po 2 tabletách, včetně probiotik, v noci výrazná nevolnost, bolest břicha. Trpím na dráždivý tračník bez průjmů. Mohu přestat užívat, případně...

    Nejnovější otázky v poradně