Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Doxyhexal a Pollinex Tree

    Dotaz z 29. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, užívám momentálně antibiotika Doxyhexal a mám jít na injekci proti alergiím látkou Pollinex Tree, musím jít v době kdy beru antibiotika, jinak bych musela na injekce od znovu, protože by nebyly podány v určitém intervalu. Ovlivňují se tyto dva “léky”? Mohu na tu injekci vůbec jít? Děkuji.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    bohužel neuvádíte důvod nasazení antibiotik. Přípravek se například nesmí aplikovat pacientům s horečnatým infekčním nebo zánětlivým onemocněním. Doporučuji kontaktovat lékaře a konzultovat s ním nastalou situaci.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Kašel po vakcíně na alergii

      Dobrý den, mám alergii na jarní pyly, která se projevuje dráždivým kašlem. Teď na podzim jsem si nechala aplikovat tři dávky polinex tree. Týden po poslední dávce jsem dostala kašel, který vypadá...

    • Vaginální probiotika

      Dobrý večer Mam na 20dni ATB Doxyhexal kvůli UREAPLASMA k tomu mám ProbioFemina jako probiotika.Doktor mi ale říkal,že si mohu zavádět i vaginální probiotika. Můžete mi prosím tedy nějaká vaginální...

    Nejnovější otázky v poradně