Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Hořčík a probiotika

    Dotaz z 4. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jaký hořčík a probiotika v těhotenství? Aco je lepší femibion2 nebo pregnafolin 1 nebo superfolin1
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    výběr vhodného komplexu pro těhotné se odvíjí primárně od stádia těhotenství. Komplexy značené „1“ např. Pregnafolin, Femibion jsou určeny pro plánování těhotenství až zhruba do 13. tt, komplexy označené „2“ jsou určeny cca od 14. týdne až do porodu. Z hořčíků, které lze bezpečně užívat v těhotenství lze sáhnout např. po Magnesii lactici Medicamenta (výši dávkování určuje lékař v závislosti na zdravotním stavu, max. 3krát denně 2 tablety).  Z probiotik mohu zmínit např. Biopron či Probiofix.
    S pozdravem
    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně