Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Léčba vysokého tlaku a covidu

    Dotaz z 25. 11. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem v izolaci s covidem, před cca 3 týdny jsem začal užívat léky na vysoký tlak Tonarsa 4mg. Nyní na covid beru vitamíny C, D3 a zinek. Beru 3xdenne tabletu acylpyrinu, která mi prokazatelně ulevuje, ale po 3 dnech je mi najednou divně.... může to mít spojitost ? Nežádoucí účinky léků?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    s největší pravděpodobností jsou příznaky spojené s proděláváním covidu. Kdyby se však stav nelepšil, kontaktujte lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně