Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Léky na astma

    Dotaz z 7. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru několik léků na astma.SERETIDE,FLIXOTIDE, SPIRIVA RESPIMAT,BERODUAL N,AERIUS,EUPHYLLIN je možné, že by se neměli brát spolu ? Je mi občas dost blbě mám problém s dýcháním . Čekám na kontrolu u alergologa (asi není vše ok ) děkuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    souběžné užívání tiotropium-bromidu (Spiriva Respimat) s jinými léky obsahujícími anticholinergika (Berodual N) nebylo zkoumáno, a proto se nedoporučuje.
    Při souběžné léčbě výše uvedených léčiv mohou být nežádoucí účinky zvýrazněny. Avšak upozorňuji, neznám Vaši anamnézu, tudíž nemohu posoudit, zda všechny léčiva potřebujete. Počkejte tedy na vyšetření a uvidíte, co Vám lékař řekne.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Astma

      Dobrý den, může astmatik který užívá simbicort 200 užívat sinupret?

    • Astma

      Mohu kombinovat combair a acc? A pak také combair a zolpidem na usnuti? Děkuji za odpověď

    • Astma

      Dobrý den, chci sezeptat beru Eliquis.Kvůli,trombóze,můžu,na,to,brát,současné,i,simbicortturbuhaler? A zodac?

    • astma a těhotenství

      Dobrý den, potřebovala bych odborný názor na léky na astma, jedná se o Berodual a Pulmicort, je možné je užívat v těhotenství? děkuji

    • Astma

      Mám recept na Ketotifen Al, který jak jste psala paní magistro Doležalová, je možné objednat u distributora, ale ve vaší lékárně to nebylo možné zařídit, navzdory informacím.

    • Astma ventolin

      Dobrý den Chtěl bych se zeptat či mužů opakovat vdechnutí ventolinu kdy první vdechnutí ne pomohlo?

    • Astma a prechladnutie

      Dobrý den,som astmaticka brala som Zinat antibiotiká lebo som bola nachladnuta,cítila som tazobu na pľúcach,suchý dusivy kašeľ nemohla so prestať kaslat,mala som aj tri sirupy,nepomohlo, už to trvá...

    • Astma

      Dobrý den, mohu užívat Acc long, když mám astma? Popř který lék mohu užívat na kaše?

    • Astma

      Mam astma zachvaty duseni 2 krat tydne.vzdy vecer.beru Berodual a flutiform.a leky na kasel.mam pruduskove astma.Je moznost brat jeste nejake Podpurne leky?.dnes jsem dostala vypoved z brigady kterou mam...

    • Astma

      Priateľ má astmu, ale nemá v Prahe lekára. Môže lekár na pohotovosti vystaviť recept na Ventolin (inhalátor)?

    Nejnovější otázky v poradně