Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Magnesko

    Dotaz z 14. 6. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký Magnesium je nejlepší. Používám Magnesium Lactici,tak jestli zrovna to patří mezi nejlepší. Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    využitelností magnézia jsem se zabývala v dřívější odpovědi, na kterou Vám přikládám odkaz https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/magnesium-vyuzitelnost-v-organismu. Magnesii lactici je registrován jako lék, proto lze s jistotou říci, že se při dodržení doporučeného dávkování jedná o kvalitní přípravek s obsahem hořčíku.

    Loučí se

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Magnesko

      Dobrý den, chtěl bych se zeptat, který hořčík je nejsilnější. Zda Lactici nebo Magnosolv či jestli jsou ještě silnější. Mám křeče a potřebuju nějaký silný hořčík,že ho mám málo. Děkuji

    • Kombinace léčiv

      Atoris,videmal a magnesko-muzu kombinovat současné

    • Leky

      Dobrý den, mám ještě jeden dotaz. Jak jsem psal už, beru Gabapentin a k tomu ještě Magnesium Lactici. Někdo říkal, že musím to magnesko brát aspoň 3 hodiny po Gabapentinu,že když ho Vemu dřív, tak to...

    • Magnesium

      Jaké magnesko je prosím kvalitní u uvolňuje nejvíce do těla, Můžete my nějaké doporučit opravdu kvalitní ne cenově pro vás ale pro zdraví děkuji

    Nejnovější otázky v poradně