Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mam nízky tlak,

    Dotaz z 13. 2. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Pro detoxikaci beru Forfemina,muže mít vliv že tlak mám ještě nižší,105/65...,? užívam 14dní a pak 14dní pauza...
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková
    Dobrý deň, áno určite. Forfemina má močopudný účinok, vďaka ktorému môže znižovať aj krvný tlak. Pri užívaní je vhodné dbať na dostatočný príjem tekutín. V prípade, že Vám prípravok spôsobuje takéto znižovanie tlaku, je vhodné ho vysadiť. S pozdravom Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně