Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • nizky krvny tlak

    Dotaz z 17. 3. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň ...beriem na vecer tisercin, trittico 150mg a tlak aj po 4 kavach mam 105/56 a tep 60,co moze byt dovodom? cvicim kardio kazdy den
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    doporučuji návštěvu lékaře, který provede patřičná vyšetření, a zjistí příčinu nízkého tlaku. Přes počítač těžko odhadnout.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • krvný tlak

      Dobrý den. Je mi 70 let, od mládí rekreačně sportuji. Posledních 10 let mám tlak v rozmezí 133 -151/73-85, tep 50-55. Nemám závratě ani jiné zdravotní problémy. Žádné léky neužívám. Je v normě vyšší tlak...

    • Rhodiola

      Dobrý den mohu užívat Rhodiolu když trpím hypotenzí? Tlak mám většinou 90/60. Může mi s tímto problémem pomoc? Děkuji

    • Mam nízky tlak,

      Pro detoxikaci beru Forfemina,muže mít vliv že tlak mám ještě nižší,105/65...,? užívam 14dní a pak 14dní pauza...

    • Kombinace vic leku

      Dobrý den,mohu brát společně Vidonorm 8/10 Sertralin 50, Aryzalera 5, Rivotril 0,5 a Melocx 15?

    • nízký tlak

      dobrý den, prosím o info, co dělat pro zvýšení tlaku. děkuji.

    • zavrate, omdlivani drive casteji, nizky tlak, unava a hnede fleky po zadech

      co mi je kdyz mam:zavrate, omdlivani drive casteji, nizky tlak, unava a hnede fleky po zadech-testy na krev vysli vporadku

    • Vysoký tlak

      Dobrý Den.2,5měsíceberu Prennesa 4 mg jednu tabletu denn.Snizuje mi tlak ,tak dnes doktorka mi snizila napůl tabletky,ale přesto mám pořád nízký tlak.Potřebuji vubec prášky na tlak nebo chce to ještě čas...

    • bisoprolol a prenessa

      Dobrý den,mohu jíst soucastne bisoprolol a prenessa neo 5 mg? Děkuji

    • Motani hlavy, vstavani a zubarske kreslo

      Dobry den po operaci kyly a diastazy uz asi tri mesice se mi stava ze mam motani hlavy u zubare z pohybu kresla obcaa vleze a pri vstavani. Nevite jestli to muze byt nizky tlak? Nebo chudokrevnost?

    • Kombinace léků na tlak piramil+prestance 5/5 s ashawangou a taurinem

      Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda je v pořádku brát ashawangu a taurin s léky na tlak piramil+prestance 5/5? Hrozí mi nějaké nebezpečí ?

    Nejnovější otázky v poradně