Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Neštovice

    Dotaz z 27. 6. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den dcera a syn mají neštovice, a hned jsem koupila tekutý pudr,mohu vás poprosit jaký kresby nebo gely ,mužů čím je ještě můžu mazat nes tým tekutým pudrem,jestli mi můžete doporučit děkuji za odpověď přeji hezký den
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

     Dobrý deň,

    tekutý puder nie je zlá možnosť, ale v niektorých prípadoch sa može vyskytnúť zapálenie vyrážky. Ďalšou možnosťou je napríklad Pruriced Zklidňujíci gel od značky Uriage- obsahuje kalamin, termálnu vodu a zinok (používa sa na neštovice, alergické reakcie na koži, či štípance od hmyzu), prípadne zdravotnický prostiedok Tanno-Hermal Lotio so sťahujúcimi účinkami (obsahuje triesloviny a zinok).

    S pozdravom Sabina Ihrická

    Podobné dotazy

    • Neštovice

      Dobrý den. Rada bych se, prosím, zeptala. Dcera (2.5 roku) ma třetí den nestovice. Bez teploty. Vyrazku mazu tekutym pudrem. Z okolí slyším, ze je to zastaraly postup. Ale v lékárně mi to poradili. Máte,...

    • Neštovice

      Dobrý den, prosím, co se dnes nejvíc radí použít při léčbě neštovic dítěte?

    • Neštovice u alergika

      Dobrý den, syn (9) měl včera horečku, dnes se objevily flicky na trupu, s největší pravděpodobnosti plane neštovice, užívá cezeru a budiar, je polyvalentni alergik.mohu v případě svědění ještě něco...

    • Neštovice

      Dobrý den mohu dát na neštovice 1-ročnímu dítěti Uriage pruriced gel? Děkuji za odpověď.

    • Neštovice

      Dobrý den, dcera 5 let, 14 dní od výsevu neštovic -nyní již odpadávají i poslední stroupky, ale “stopy” po neštovicich jsou stale vidět. Mažeme Uriage Cica krém, při pobytu venku na to vrstvíme Avene 50....

    • Neštovice na genitáliích.

      Dobrý den, dcera 2,5 let má neštovice na genitálu. V lékárně nám prodali Chladivý gel Uriage, ale moc nezabírá. Dceři se vůbec neulevilo. Poradíte prosím, jak ji ulevit? Děkuji

    • Nestovice

      Prosím cim mazat pupínky nestovic, aby tak nesvedily a děti si to neskrabaly?

    • Neštovice

      Dobrý den. Dcera 5,5 dostala neštovice ve skolce. Objevili se i nějaké v puse. Co na to? A vím je nejlépe promazavat pupinky na těle? Dekuji.

    • Neštovice

      Dobrý den můžete mi prosím poradit dcera 12 let neštovice má to i v krku a má bolesti při polykání co koupit? Děkuji

    • Neštovice u díťete je léčba pouze na recept

      Dotaz léčba je pouze na recept nebo volně v prodeji a jestli pomůže Sudokrém

    Nejnovější otázky v poradně