Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nexgen® PRO + Digestive Enzymes

    Dotaz z 29. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, začal jsem užívat Nexgen® PRO + Digestive Enzymes a mám po něm častější stolici ale ne příjem, ještě k tomu beru omega 3, acetyll karnitin a vapnik, muže něco takového byt tím zapříčiněno? Děkuji
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    ide o veľké množstvo aktívnych zložiek, vrátane probiotických kultúr, ktoré majú prečisťovací charakter, pravdepodpobne si po čase tráviaci trakt zvykne. Vápnik samotný pomáha predchádzať vzniku hnačky. Odporúča sa užívať doplnky stravy po jedle, predíde sa dráždeniu tráviaceho traktu. 

    S pozdravom S. Lazorová

     

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně