Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Obavy z omdlení při užívání Ebrantilu

    Dotaz z 18. 8. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Ráno mívám velice nízký tlak.Beru 1/2Bisoprolor. Na vysoký beru Ebrantil.1× už několik let. Nyní mi lékařka doporučila brát ebrantil i ráno.Mám obavy z ještě většího snížení nízkého tlaku. Vzala jsem jednou a omdlela jsem. Mám raději upozornit lékařku. Na svůj stav
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    určitě ano a učiňte tak ihned.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně