Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pálení očí

    Dotaz z 4. 4. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Co byste mi prosím doporučili na občasné pálení očí s podezřením na glaukom (aktuálně nepotvrzeno), kontrola na očním až za 5 měsíců. Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    zkuste vyzkoušet například kapky hylo-dual. Jedná se o zvlhčující oční kapky, které zmírňují podráždění očí a chrání je před dráždivými látkami z okolního prostředí.

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    • Pálení očí od sluníčka

      Dobrý den chtěla bych se zeptat začínají mě paletoči od sluníčka v létě mívám problém že mě strašně pali oci od sluníčka potřebovala bych porad Předem děkuji

    • Pálení očí

      Dobrý den, mám prosbu, užívám na alergii Xyzal a Avamys. Mohu součastně užít Ophthalmo-septonex, na Xyzalu se píše, že se moc nemusí s alkoholem a Ophthalmo-sepnonex alkohol obsahuje. Moc děkuji. Václav

    • Pálení oči a zamlžováni.

      Zamlžuji se mi oči, musím jakoby zaostřovat abych viděla. Potom začnou pálit a slzet. Poradíte jaké kapky? Děkuji moc za odpověď.

    • Pálení očí

      Dobrý den, když mi začnou slzet oči nebo brečím hrozně ty oči pálí je to normální? Děkuji

    • Oči zarudlé pálí.

      Nejprve to začalo zánětem po nachlazení.lékař předepsal kapky s antibiotiky.Stále pálí a řeže ,prý vyschlé oko.,tak kape kapky na vyschlé oči maminka má kapat pořád a pořád ,ale je mi divné ,že to pořàd...

    • Pálí mě oči, co mám dělat?

      Z neustálého koukání do počítače v práci mě pálí oči. Co byste mi doporučili?

    • pálení a slzení očí

      Dobrý den. Prý už se nevyrábí Ophtalmo-septonex kapky. Můžete mi poradit náhradu? Děkuji,

    • pálení a svědění kolem očí při alergii

      Dobry den, co pomaha na paleni a svedeni kolem oci pri alergii na brizu? Dekuji za radu.

    • Pálení a otoky rtů a očí

      Dobrý den, už třetí měsíc mám pálení a svědění okraje rtů, převážně horního. Často horní ret otéká a má červený okraj. Ještě mi svědí oči, které také občas otékají. Zabírají kortikoidy, ale pak se to...

    • Po nakapání omisanu mě pálí oči

      Když mě svědí oči kápnu do nich 1-2 kapky Omisanu a chvíli mě oči pálí až řežou.Je to normální?

    Nejnovější otázky v poradně