Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Palenie

    Dotaz z 2. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň doktor mi napísal lomexin čipky,masť .Chcela by som sa spýtať natierala som sa s masťou a hrozne to pálilo strašná bolesť.mam obavy aby to takto nepalilo po aplikovaní aplikatorom dnu.čipok som si dala večer zajtra ráno mám pokračovať iba z masťou ? Bez čipku večer ? Ďakujem
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    po aplikování přípravku Lomexin krém (i po vaginální tobolce) se může objevit mírný, přechodný pocit pálení. Tobolka se zavádí večer před spaním hluboko do pochvy. Pokud symptomy budou přetrvávat další tobolka se má aplikovat až za tři dny, tudíž zítra budete pokračovat pouze s krémem.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně