Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • jsem spolkla nikotinový sáček

    Dotaz z 2. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Před dvěmi týdny, jsem spolkla nikotinový sáček, pár dnů poté se objevil žlutý průjem, břicho mě nebolí, ale už osm dní mám řidší stolici, mám se čeho obávat?
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    za normálních okolností nepředpokládám žádný výrazný problém, avšak pokud průjmy neustoupí nebo se objeví i jiný problém (bolesti břicha, zvracení, závratě, krev ve stolici), doporučuji návštěvu u lékaře.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně