Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Probiotika nebo laktobacily?

    Dotaz z 19. 10. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Chtěla bych se poradit, zda je lepší dávat6 a půl měsíčnímu miminku probiotika nebo laktobacily?Davali jsme olejový biopron a biogaiu, ale to mu nesedlo. Momentálně dostává biopron Babybifi+. Má problémy s prdíky a nepřijde mi, že by tento biopron pomáhal. Děkuji a přeji hezký zbytek dne
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

     Dobrý den, 
    laktobacily jsou druhem probiotika. Pokud neseděly kapičky můžete podávat Biopron BabyBifi. Dále je vhodné přidat kapky Espumisan, či Simethicon. Příkláddejte teplé obklady na bříško, masírujte bříško vhodnýmmi bylinými gely. Je nutné se také zaměřit na správnou techniku kojení, či krmení dítěte a jeho polohování. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně