Dr.Max Simethicone Baby 30 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Perorální kapky Dr.Max Simethicone Baby jsou určené pro léčbu poruch trávení, nadýmání a střevní koliky u kojenců, dětí i dospělých.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 31. 10. 2022.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129

O produktu

50123419

Dr.Max Simethicone Baby je zdravotnický prostředek ve formě kapek vhodný pro léčbu poruch trávení, nadýmání a střevní koliky u kojenců, dětí i dospělých. Přípravek přináší úlevu od všech nepříjemných příznaků, které souvisí s plynatostí (bolestivost, křeče, pocit napětí, říhání, nadýmání). Obsažený simethicon snižuje povrchové napětí plynových bublin v trávicím traktu.


Dávkování

Kojencům se podává 20 kapek 1-2x denně nebo dle lékařského doporučení. Děti od 1 roku užívají 20 kapek 1-3x denně nebo dle lékařského doporučení. Dospělí užívají 20-40 kapek 2-4x denně nebo dle lékařského doporučení. Kapky se užívají ideálně po jídle. Před použitím dobře protřepejte.

Složení

Simethicon v olivovém oleji, vitamin A, vitamin E, koenzym Q. Jedna dávka (20 kapek) obsahuje 40 mg simethiconu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí. Pokud do 7 dnů nezaznamenáte významné zlepšení, poraďte se o dalším užívání s lékařem. Nepoužívejte déle než 30 dní.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.