Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pyridoxin při snaze otěhotnět

    Dotaz z 7. 6. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, asi rok užívám z vaší lékárny Magnesium citrate s vitamínem B6 a také zinek, zároveň se snažíme o miminko, může mít vitamín B6 nějaký negativní vliv na početí? Děkuji.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    pyridoxin nemá negativní vliv na otěhotnění. V případě snahy o miminko můžete potřebné vitamíny doplnit v rámci doplňků stravy jako je Pregnafolin, či Femibion 1. Hořčík vhodný pro těhotné je pak Magnesii lactici
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Kombinace ostropestřce a drmku forte při snaze o otěhotnění a užívání drmku během cyklu.

      Dobrý den mou užívat ostropestřec a drmek forte dohromady? A snažím se otěhotnět a prodloužit lutealní fázi drmkem tak se chci zeptat jestli ho mám brát jenom do ovulace nebo mohu celý cyklus děkuji.

    • Mohu užívat deflagyn při snaze o otěhotnění?

      Dobrý den, lékařka mi doporučila užívání léku Deflagyn, avšak jsem ses manželem rozhodli, že bychom rádi začali zkoušet otěhotnět. Je to možné, nebo by mohlo dojít k nějaké kontraindikaci? Předem děkuji.

    • Užívání PROIBS při snaze o otěhotnění

      Dobrý den, trpím na průjmovou variantu IBS, kvůli tomu už delší dobu užívám PROIBS, ale s manželem se chceme začít snažit o dítě. Může PROIBS způsobovat problémy otěhotnět, potrat či nějak ublížit plodu?...

    • Možnost užívání Antinal při snaze o otěhotnění

      Dobrý den, na dovolené v Egyptě jsem užila 5 tabletek Antinalu na zažívací potíže (dva týdny zpět). S přítelem bychom se nyní chtěli pokusit o miminko. Známí mě varovali, že bych nyní měla několik měsíců...

    • Cortiment a těhotenství

      Dobrý den, je možné se pokoušet otěhotnět při léčbě léky - Cortiment 9 mg a Salofalk 1500 mg (mikroskopická kolitida)? Nehrozí poškození plodu či jiné problémy? Děkuji za odpověď

    • Pyridoxin na podporu plodnosti

      Dobrý den, může se užívat pyridoxin jako podpora při snaze o otěhotnění? A je možné jej užívat celý cyklus nebo až po ovulaci? Děkuji.

    • Těhotenství a užívání metforminu: Je to bezpečné?

      Dobrý den, nyní jsem zjistila, že jsem těhotná. Při snaze otěhotnět jsem užívala také metformin 1.5 tabl./denně, mohu v užívání pokračovat? Děkuji a přeji hezký den.

    • Podpora otěhotnění

      Dobrý den, ráda bych se zeptala: 1) Zda je lepší brát preperát Chytré miminko (modré) nebo Fertility Blend při snaze o otěhotnění? Tyto dva preparáty mi byly lékařem doporučeny pro podporu otěhotnění....

    • Vitamíny

      Dobrý den, chtěla bych se informovat na dávkování vitamínů. Před 3 měsíci jsem vysadila antikoncepci a bylo mi lékařkou vzhledem ke genetice doporučeno začít uživat 3-6měsíců před otěhotněním Kyselinu...

    • Kombinace reproman a maca, selen-zinek

      Dobrý den, snažíme se o miminko, jako podporu bude pritel užívat reproman, muže v kombinaci s tím i maca a selen-zinek? Co byste doporučili ženě ?

    Nejnovější otázky v poradně